Strzelanie stawów podczas poruszania się

Witam! Mam 30 lat i strzelają mi wszystkie stawy podczas poruszania się. Mam podwyższony poziom wapnia we krwi choć nie spożywam dużo produktów zawierających wapń. Piłem dużo coli, która jak wiadomo zakwasza organizm. Czy jest możliwe, że organizm uwalniał wapń z kości aby walczyć z zakwaszeniem? Stosuję obecnie lek flexus z kolagenem i kwasem hialuronowym. Czy ten lek pomoże w przypadku trzaskających stawów? Dziękuję za pomoc.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Podwyzszony poziom wapnia może świadczyć o chorobach przytarczyc, proszę skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie