Strzelanie w kręgosłupie podczas ćwiczeń

Witam mam problem z piersiowym odcinkiem kregoslupa, poniewaz cos mi w nim strzyknelo podczas sklonow, byly to cwiczenia, w ktorych nogi biore za glowe i nagle czuje i slysze strzelenie w kregoslupie,bol w tym miejscu pojawil sie odrazu i boli zastanawiam sie czy mi cos nie wypadlo moze trzeba cos nastawic ale dzwiek byl taki jak strzelenie z "palcow" czy to kosc czy miesnie tak strzelily ? Ogolnie nie mam zadnych problemow tylko bol i poszedlbym na rtg ale jestem za granica do polowy grudnia;(

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu.