Strzelanie w szyjnym odcinku kręgosłupa

Witam serdecznie. Mam 20 lat i problem z szyjnym kręgosłupem. Moje dolegliwosci to strzelanie w szyjnym odcinku i duża ruchomosc. zrobilem zdjecia czynnosciowe, ale nie mam opisu. wyslano mnie do lekarza POZ, ale ten niczego nie widzi. prosze o pomoc. mogę wyslac zdjecia, ale nie mam wiedzy na jaki adres. dziekuje pieknie

Do interpretacji klinicznej; Ważne objawy, a nie sam opis badania!
"strzelanie" przy ruchach zwykle nie powinno być objawem niepokojącym.
Do pełnej konsultacji neurologicznej,
Pozdrawiam