Strzelenia w lewym barku i prośba o interpretację zdjęcia RTG

Witam. Od pewnego czasu strzela mi w lewym barku. Przy ruchach lewej ręki odczuwam "przeskoczenie", strzelanie. Od urodzenia cierpię w tym ramieniu na porażenie splotu barkowego typu Erba. Termin u ortopedy mam dopiero za kilka tygodni, wobec tego chciałbym poprosić o interpretację badania RTG (jeśli można prosić - wraz z widocznymi płucami). Załączam zdjęcie: http://i.imgur.com/wU6vLUJ.jpg

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie jesteśmy (jako forum) w stanie interpretować zdjęć rtg. Potrzebny jest do tego specjalistyczny monitor, który pozwala na obróbkę zdjęcia. Warto jednak podkreślić, że do zdjęcia powinien być dołączony opis radiologa.