Strzep endometrium z cechami sekrecji

Wyniki 40letniej kobiety zrobione z powodu podejrzenia infekcji . Strzep endometrium z cechami sekrecji. Fragment polipa gruczolowego endometralnego i frag. Endometrium z cechami wydzielania. Fragment polipa wloknisto gruczolowego szyjki macicy i pojedynczy fragment tarczy części pochwowej szyjki macicy pokryty normotypowym nablonkiem wielowarstwowym płaskim.

Lek. Tomasz Budlewski

w wyniku badania nie ma cech infekcji. konieczna dalsza diagnostyka. prosze koniecznie udac sie dolekarza ginekologa.