Strzępki tkanki włóknistej i masy białkowe

Witam, wyczułam w kącie żuchwy guzek. zostałam skierowana na biopsję - wynik to pawdopodobnie zmiana łagodna - strzepki tkanki włóknistej i masy białkowe, ognisko hipoechogenne wielkości 7mm. Nasepnie zostałam skierowana na rezonans magnetyczny szyi gdyż podejrzewano u mnie wznowę guza mieszanego lewej slinianki przyusznej, ale rezonans dał wynik odmienny niż biopsja, a mianowicie że jest to obszar płynny w sąsiedztwie żyły zażuchwowej o wielkości 6x5mm, nie ma cech wznowy miejscowej. Czy rezonans moze się mylić?? Miał ktos podobnie?? Co to może być?Guz jest wyczuwalny, twardy, niebolesny, kulisty.

Rezonans na ogół nie myli się lecz ludzie go interpretujący , ale myślę , że nie ma to miejsca w Pani przypadku , bo potwierdzenie zmiany łagodnej mamy w badaniu mikroskopowym , należy podejrzewać łagodną torbiel , zż