Strzykanie kości u 18-latki, która regularnie ćwiczy

Witam, mam 18 lat od pół roku regularnie ćwiczę (średnio 5 razy w tyg. po 30 min 2 godz tenisa na tydzien) ostatnio pojawiło się u mnie,,strzykanie kości,, głównie w okolicach barków, występuje ono podczas ćwiczeń, niezależnie jakie wykonuje co jakiś czas pojawia się charakterystyczne strzyżeniecie.Kilkakrotnie wystąpiło tez podczas jakiś ruchów rękami w ciągu dnia. Czy mam się niepokoić? Dodam,że staram się poprawie wykonywać ćwiczenia, a mój trening zawiera rozgrzewkę i końcowe rozciągnie.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli przy strzykaniu bark nie boli- nie ma powodu do zmartwienia.