Strzykanie w krtani u 18-letniej osoby

Witam ! Mam 18 lat i mam pytanie! Czy strzykanie kości krtani,gnykowej i szyi , uczucie ( jakby) napiecia mieśni z przodu szyi,to może być coś z typu nowotworu chrzątki lub kości ? A jak nie , to jakie mogą byc możliwości ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Nie sadze aby nowotwór się tak objawiać. Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa.