Studiowanie a przedział inteligencji

chciałbym zapytać od jakiego przedziału inteligencji można studiować. Dotyczy to skali wechslera

Dzień dobry!

Nie istnieje taki wyznacznik. Osoby, które uzyskały taki sam wynik ogólny na Skali Inteligencji Wechslera mogą znacząco różnić się konkretnymi umiejętności, cechami osobowości, temperamentem, poziom inteligencji emocjonalnej i społecznej itp.

Pozdrawiam!

nieistotne, jak Pana przyjma, to moze Pan studiowac.pytanie, co sie kryje pod tym PYTANIEM.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza