Stukot w biodrze po operacji endoprotezy stawu

Witam jestem miesiąc po operacji endoprotezy stawu biodrowego zacząłem rehabilitacje i podczas ruchu w biodrze słychać stukot chrupot obijanie się głowy o bardzo płytką panewkę endoproteza firmy biomet panewka RingLoc 56 wkład polietylenowy e1 trzpień przy nasadowy 15 x 115 głowa ceramiczna M/32 mm.Bardzo proszę o poradę dlaczego tak się dzieje?

Szanowany Panie, bez Pana badania klinicznego, rtg sprzed i po zabiegu operacyjnym oraz protokołu operacyjnego trudno jest stawiać jakiekolwiek hipotezy mające na celu wyjaśnienie występujących u Pana objawów. Sugeruję konsultację u operującego Pana ortopedy lub ze wszystkimi wynikami badań u innego specjalisty z zakresu ortopedii. Pozdrawiam