Stulejka a starania się o dziecko

witam ja i moj narzeczony staramy sie o dziecko niestety z marnym skutkiem jak narazie. moj narzeczony na 33lata i tzw.stulejke (gdy byl mlodszy miaj ja operowana niestety stulejka w sie cofla) byl u lekarze i ten przepisal mu masc do smarowania czy stulejka w tym wieku moze utrudniac zajscie w ciaze i czy moze grozic bezplodnoscia? bardzo mi zalezy na rzetelnej odpowiedzi bardzo oboje chcemy miec dziecko z gory dziekuje

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, z reguły sama stulejka nie jest powodem bezpłodności, przede wszystkim, z powodu dolegliwości bólowych może jednak utrudniać współżycie.