Stulejka i krótkie wędzidełko

Problem ze ściąganiem napletka,otóż mam 14 lat i niedawno spostrzegłem że mam stulejkę ale nikomu nie chciałem mówić o tym więc na własną rękę zacząłem ściągać,naciągać napletek wszystko szło dobrze dopóki gdy naciągnąłem napletek do połowy żołędzia wtedy spostrzegłem że napletek jest połączony z ujściem plemników (czubkiem penisa) taką 0,5 mm skórką i ona nie pozwala naciągać dalej nie wiem co mam robić proszę o pomoc . Z góry dziękuję .

Witam serdecznie. Ujście plemników o którym piszesz to wędzidełko. Jeżeli jest za krótkie (a podejrzewam że tak jest w Twoim przypadku) może dojść do rozwoju stulejki. Myślę że powinieneś zgłosić się do chirurga, który dokładnie obejrzy delikatne okolice i zaproponuje optymalne rozwiązanie. Nie masz się czego czego wstydzić, bardzo wielu chłopców w Twoim wieku ma podobne problemy, lekarze stykają się z nimi w swoich praktykach na co dzień. Pozdrawiam.