Stwardnienie podbrzusza i bóle pod pępkiem

Miesiac temu na poczatku podbrzusze zrobilo sie twarde i wieksze ale bardziej z lewej strony pod pepkiem , brak apetytu, spdek wagi,brak stolca brak bolu lecz uczucie skurczu po tygodniu czasu poszlam do ginek. przepisal mi tabletki rozkurczowe buscoptan ale nie pomogly wiec poszlam do spitala tam zrobili mi test ciazowy ktory wyszedl negatywnie , badanie moczu i krwi wyszlo wporzadku zrobili mi tez zdejcia rengenowskie ale chyba nic bo czekam wciaz na scan . Od tyg nie mam prob. ze stolcem ale

Jeżeli objawy minęły, można przypuszczać, że miała Pani problem trawienny, w przypadku nawrotu dolegliwości, proszę zgłosić się od lekarza i przeprowadzić diagnostykę.