Stwierdzanie nerwicy lękowej

Dobry wieczór!. Byłem ostatnio u psychiatry bo podejrzewano u mnie nerwice lęk , dzieją sie ze mną dziwne rzeczy : kołatania,uczucie senności, paraliże przysenne, nerwobóle ( chyba wszystko mnie juz kuło ) drętwienie kończyn, dziwne bulgotanie serca. Miałem badaną krew i wyniky były dobre, lekarz psychiatra przepisał mi Spamilan 5mg. Jakie badania powinienem zrobić by miec pewnosc ze to nerwica? lek przyjmuje od 4 dni a objawy tej "nerwicy" nabierają intensywności o ile to napewno nerwica.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli wyniki badań laboratoryjnych wychodzą dobre a ma Pani skłonność do nerwicy to takie objawy moga być podstawa jej rozpoznania bez wyników żadnych dodatkowych badań. Prosze bacznie obserwować swoje objawy i jeżeli się nasilają zgłosić się natychmiast do lekarza. Pozdrawiam