Stwierdzenie autyzmu u dziecka

blagam o pomoc moja corka ma 8 lat chodzi do szkoły specjalnej stwierdzono autyzm bylam u psychiatry stwierdził adhd nie wiem co robic gryzie się przeklina uderza glowo ma ataki po 2 lub 3 nie chce wychodzić z domu uderza rekami o sciane nie wiem jak pomoc leki 7 dni bierze podobno po 2 tygodniach pomoga jestem zalamana proszę o pomoc gryzie kolana a może to choroba psychiczna ma echolalie to trwa od 6 lat nie wiem jak pomoc jej jestem zalamana

Należy skonsultować się ew. z innym lekarzem - psychiatrą dzieci i młodzieży oraz psychologiem dziecięcym, przy szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie ul.Abramowicka 2 jest poradnia psychiatryczna dla dzieci i młodzieży,można rejestrować się telefonicznie.