Stwierdzenie ciąży a seks

witam, byłam u ginekologa prywatnego ktory stwierdzil ze jestem w 4 tyg ciazy, poniewaz 24 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke a kochalam sie z mezem od 3 do 10 pazdziernika z tym ze 7 pazdzienrika byla owulacja. Mam pytanie czy teraz bedzie wszystko dobrze sie rozwijalo w macicy ? bo za wa tyg mam wizyte posluchac serduszka. Za duzo sie naczytalam, i do glowy sobie wzielam ze cos moze byc nie tak.

Lek. Tomasz Budlewski

A dlaczego miałoby być coś nie tak? nie można odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Można powiedzieć ze trzeba mieć nadzieję.