Stwierdzenie hipotrofii u noworodka

Witam serdecznie, piszę z zapytaniem do lekarza pediatry . Jestem w 5 dobie z dzieckiem w szpitalu urodzone 10.01.2017 że stwierdzono hipotrofia waga 1850 i 47cm przy urodzeniu w 5 dobie dziś waży 1730g spadło na wadze i nie chcą nasię wypuścić że szpitala . mówią że w ciągu 3h dziecko powinno wypisać 60ml mleka, moja córka wypija tylko 30ml i dalej nie chce Co w takiej sytuacji mogę zrobić. proszę o odpowiedź. dziękuję i pozdrawiam.

Myślę że obserwacja szpitalna nadal jest konieczna. Lekarze starają się nie zaniedbac niedokarmienia obserwują co się dzieje i widzą ten problem. Pewnie dziecko dostaje kroplowki?? Pani niech na razie spróbuje dla dobra dziecka posłuchać rad lekarzy. To powinna Pani wg mnie zrobić.