Stwierdzenie krwiaka w 8. tygodniu ciąży

Witam,jestem obecnie w 8tc. W 6tc stwierdzono u mnie krwiak, początkowo (w szpitalu) kazano mi brac duphaston 2x2 i nospe 3x1. Krwiak zmalał i krwawienie prawie ustało. Po kontroli w 7tc lekarka prowadząca zmieniła leki na luteinę 2x1 i acard 1x1. Krwawienie jest brązowe, raz mniejsze a raz większe, ale ciagle opisalabym je jako plamienia. Boje sie, ze acard zwiększa mi to plamienie. Miałam wrażenie, ze juz sie wycisza, a po acardzie branym na noc, rano plamienie jest wyraźne.czy odstawić acard?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, ponownie, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.