Stwierdzenie krztuśca u 3-latka

U mojego 3 letniego syna kasel utrzymuje sie 7 dni a osuchowo jest zdrowy najpierw brał vercef i deksapiko po 4 dniach pojechaliśmy do innego pediatry który stwierdził że morze być to krztusiec i dał mu sumamed forte i ambroksol a na noc akodin junior jak długo jeszcze bendzie sie utrzymywał kaszel bo mineło 8 dni i jeszcze kaszle w nocy jakie badania morzna zrobić dziecku

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.