Stwierdzenie PCOS a usunięcie pęcherzyka żółciowego

Witam, stwierdzono u mnie PCO i do tego jestem również po usunięciu pęcherzyka żółciowego i moje wyniki wątrobowe nie są dobre, są podwyższone biorę na nie essentiale forte ale nie za bardzo się poprawiają. Moja lekarka rozkłada ręce i mówi że nie może mnie leczyć na PCO bo moja wątroba nie jest w dobrym stanie. Dodam do tego jeszcze to że mam nadwagę i wszystkie objawy związane z PCO i oczywiście brak miesiączki. Proszę o radę co mam dalej robić? Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto ustalić przyczynę podwyższonych wyników wątrobowych. Sugeruję konsultację ze specjalistą gastroenterologiem. Unormowanie funkcji wątroby pozwoli rozpocząć hormonalne leczenie PCOS.