Stwierdzenie polineuropatii czuciowo-ruchowej

Witam stwierdzono u mnie polineuropatie czuciowo-ruchowa w podsumowaniu uzyto sformulowania tlo paraneoplastyczne (paranowotworowe)mam zanizone wartosci RBC 4,45HCT 39,5 MPV 5,8HGB 6 miesiecy temu mialem16,2 a teraz 14,1 wykonano badanie Elektroneurograficzne nie wykonano naklucia ledzwiowego .jakie dalsze postepowanie bylo by zalecane .Prosze o podpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak krótkiego opisu zalecić dalsze postępowanie.Powinien tym pokierować specjalista neurolog, który dotychczas się Panem zajmował. Zespół paraneoplastyczny jest to natomiast zespół objawów, które mogą świadczyć o współistnieniu procesu nowotworowego.