Stwierdzenie rozwarstwienia łożyska

Witam.stwierdzono u mnie male rozwarstwienie lozyska bylo krwawienie. lekarze dali mi dduphaston i lezenie w domu.lecz boli mnie caly czas brzuch a zwlaszcza gdy usiade.czy jest to zly objaw zrastania sie lozyska? Czy poprostu wystarczy nospa?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ponowne badanielekarskie aby moc coś wiecej powiedzięc. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże, lub na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.