Stwierdzenie schizofrenii a depresja

Zostałem Sądownie zatrzymany w Szpitalu Psychiatrycznym w Wielkiej Brytani i stwierdzono u mnie Schizofremie! Ja jestem zdrowy i chciałbym sie dowiedzieć jak można zasięgnąć niezależnej opinii lekarskiej żeby podważyć to!W Polsce leczylem sie na depresje i nic u mnie niestwierdzono po obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.Prosze o Pomoc!

Magdalena StusiĹska

Jeśli leczył się Pan w Polsce w ośrodku psychiatrycznym proszę przedstawić lekarzom z Wysp wypisy i dokumenty z ośrodka który się Panem opiekuje.