Stwierdzenie Syndromu dziadka do orzechów

Witam stwierdzono u mnie Syndrom dziadka do orzechów Czy to się jakoś leczy? Bardzo boli mnie nerka z lewej strony już od 3 miesiecy Lekarz robiący usg stwierdził że to nic takiego jednakże mnie boli nie mogę spać w nocy Proszę o pomoc Ponadto jestem po operacji kręgosłupa usunięcie przepukliny odc.ledzw Ale kręgosłup boli cały czas nie mogę normalnie funkcjonować

Witam. Przede wszystkim należy zweryfikować czy dolegliwości bolowe spowodowane są uciskiem żyły nerkowej w przebiegu zespołu dziadka do orzechów czy choroba kręgosłupa. Taka diagnostykę powinien przeprowadzic lekarz poz. Zespół dziadka do orzechów leczy się operacyjnie.