Stwierdzenie w BCI dyskariozy

Proszę o opinię. W USG piersi miałam guza, w którego komórkach stwierdzono w BCI dyskariozę, co było przesłanką jego usunięcia. Otrzymałam następujący wynik badania histopatologicznego: Fibroadenoma No II (co znaczy to II?) opis makroskopowy: dwa preparaty operacyjne o wymiarach... Na przekroju większego preparatu beżowy, zrazikowy guz o wym. ... Mniejszy preparat na przekroju beżowy, spoisty. Nie rozumiem, co stanowiło drugi preparat. Czy badanie nie powinno obejmować też oceny mikroskopowej?

przypuszczam, że były po prosty dwa gruczolakowłokniaki stąd No II. Zdarza się , że gruczolakowłokniaki mają postań guzków klepsydrowatych, co może wyglądać jak dwa guzki. Kompletny wynik badania oczywiście powinien obejmować ocenę mikroskopową