Stwierdzona endometrioza po leczeniu Visane

witam mam problem,,mam stwierdzona endomerioze po operacji leczenie visane poł roku teraz antykoncepcja axia forte przy ktorych podwyzszylo mi sie cisnienie 155/90 czasem mniej roznie,,cisnienie wyzsze w 7 dniowej przerwie na okres,,mam problem z nerka jedna ale wyniki sa w normie,czyli od tabletek mam cisnienie tak? nie chce wkladki ze wzgleduna infekcje czeste drog moczowych,,po tych abletkach czuje sie dobrze tylko to cisnienie? czy moge zmienic na inne anty?co innego oprocz wkladki?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa w celu zoptymalizowania terapii. proponuje także udac się do lekarza rodzinnego.