Stwierdzone lekkie zwyrodnienia i bóle stawów

Od kilku lat zmagam się z problemami ze stawami. Ból pojawia się w każdym stawie, najczęściej przy zmianach pogodowych lub przeciążeniu. Zdecydowanie największy problem mam z kolanami - stwierdzone lekkie zwyrodnienia - po 7 latach trenowania, ale lekarz nie zlecił leków, rehabilitacji. Staw kolanowy prócz kującego bólu, drętwieje od środka i mam wrażenie, że robi się cieplejszy. Rzadko pojawia się opuchlizna. Reumatolog stwierdził, że to nie RZS. Co to może być, jak sobie z tym radzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza ortopedy, po wykluczeniu przyczyn z tej ddziedziny Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza reumatologa.