Stwierdzone PCOS i niedoczynność tarczycy

Witam! Od roku mam stwierdzone PCOS i niedoczynność tarczycy. Przyjmuję leki na cukrzycę ( ale jej nie mam).Nie biorę żadnych tabletek hormonalnych na tarczycę, mój lekarz uważa, że jest ona do obserwacji. Ostatnio coraz słabiej się czuję, i od ponad tygodnia mam niską temp ok 35,5. Jestem słaba, ciągle zmęczona, niewyspana, brak mi chęci do czegokolwiek, mam wahania nastroju,mam też częste bóle głowy. Co mi dolega?

Dzień dobry,

w związku ze znacznym pogorszeniem Pani samopoczucia, proszę zgłosić się do lekarza. Dodatkowe badania pomogą postawić prawidłową diagnozę.

Życzę zdrowia
Katarzyna Krupińska