Stwierdzone początki niewydolności żylnej

Witam, Mam stwierdzone początki niewydolności żylnej. Pani dr powiedziała, ze w początkowym stadium się tego nie leczy. Strasznie puchną mi nogi, zwłaszcza w ciepłe dni. Jedyne co zaleciła to chłodne kąpiele, podkolanówkę uciskową i diohespan max. Niestety opuchnięte nogi i uczucie "rwania" bardzo mi przeszkadzają. Czy naprawdę nie można tego leczyć, żeby zapobiec opuchliźnie? Po diohespanie faktycznie opuchlizna jest trochę mniejsza, ale nadal jest.

Dzień dobry,

A czy miała Pani wykonane badanie USG Dopplera oceniające drożność żył? Jeśli nie- proponuję wykonać takie badanie u lekarza flebologa. W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod wewnątrznaczyniowych pozwalających poradzić sobie z niedrożnymi naczyniami np. z użyciem lasera czy pary wodnej. Więcej informacji na temat tych metod znajdzie Pani w poniższym linku:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/zylaki/

Pozdrawiam serdecznie.