Stwierdzone pojedyncze skurcze komorowe

Witam mam stwierdzone poj skurcze komorowe ok 4000 na dobę,serce zdrowe wiec dostalam betaloc zoo 25 i rytmonorm,chciałam zapytać czy rytmonorm mogę brać tylko doraźnie w razie ataku skurczy?czy jest to lek który należy zażywać systematycznie tak jak betaloc?

Witam. Rytmonorm powinna Pani zażywać zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego - można go bowiem przyjmować zarówno doraźnie jak i na stałe.