Stwierdzone uszkodzenie nerwów korzeni rdzeniowych

Witam. Mam stwierdzone uszkodzenie nerwów korzeni rdzeniowych... ból towarzyszy mi wiele miesięcy jednak od kilku dni jest nie do wytrzymania. Tomograf dopiero za 3 mies... jak wytrzymać przez ten czas? Mam leki rozluźniające mięśnie i przeciwbólowe jednak poprawa taka sobie... Boli klatka piersiowa, głowa, mrowią kończyny, ból w łopatce, mam zawroty głowy i mdłości.. czuję się fatalnie! Co robić z takim schorzeniem? Jak to się leczy??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć