Stymulacja cyklu i ocena pęcherzyków

Witam. Jestem w trakcie stymulacji cyklu przy pomocy Clostilbegyt, Bromergon, Duphaston i Dexametashon. Na ostatnim USG w 14dc miałam 3 pęcherzyki, 26mm, 16mm i 14mm. Moje cykle są regularne i trwają 32 dni. Zakładając, że owulacja byłaby w 18dc to czy ten największy pęcherzyk nie jest za duży? przedojrzały?? Czy jeśli z tego dominującego nic nie będzie, to z kolejnych może dojść do jajaeczkowania?? pozdrawiam

- nie, proszę się nie niepokoić
Czy jeśli z tego dominującego nic nie będzie, to z kolejnych może dojść do jajaeczkowania?
- tak, oczywiście, wielkość nie jest w tym względzie zasadnicza