Stymulacja owulacji Clostilbegyt od 5 do 8 dc

Witam, Mam stymulacje owulacji clostilbegyt od 5 do 9 dc. 13 dc monitoring, pecherzyk niecale 19 mm, zastrzyk pregnyl 10000. 15 dc monitoring, pecherzyk nie pekl, dojrzal drugi niecale 20 mm, sa dwa po niecale 20mm i zastrzyk pregnyl 5000. Nastepny monitoring 17 dc moje Pytanie co Jesli pecherzyki dalej nie pekna? Czym to jest spowodowane? I czy jest szansa na owulacje. Dodam,ze to drugi cykl stymulacji, w poprzednim zastrzyk byl przy 29mm i 24mm, pekly po jakis 16h od zastrzyku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Stosowanie do aktualnego stanu klinicznego będzie wdrażane odpowiednie postępowanie.