Stymulowana owulacja a przyrost b-HCG

Ostatnia miesiaczka byla 5 lutego a owulacja stymulowana lekiem clostilbegyt nastapila prawdopodobinie 20 lutego (monitoring, wtedy byla tylko blizna po pecherzyku) beta hcg prawidlowo przyrasta a na usg 6 marca nie bylo sladu pecherzyka ciazowego, 13 marca pecherzyk 2,9mm (pod znakiem zapytania czy to to), 20 marca pe herzyk bez echa zarodka i cialkaa zoltego 11,4mm a 27marca pecherzyk ciazowy z cialkiem zoltym i zarodek okolo 2 mm bez serduszka. Lekarz uwaza, ze nic z tej ciazy nie bedzie pros

Witaminy w ciąży

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najprawdopodniej ciąża się nie rozwija. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa, wykonac powtórne badanie USG i oznaczenie stężenia betaHCG.