Stymulowanie cyklów lekiem Clostilbegyt

Dzień dobry, Moje ostatnie dwa cykle są stymulowane clostilbegyt (na druga połowę cyklu duphaston). Ostatnio wyszła mi podwyższona prolaktyna (40 ng/ml,). Czy jest sens kontynuować stymulację w następnych cyklach, czy zrobić przerwę aż trochę prolaktyna spadnie (zaczęłam brać bromergon jedna tabletka na noc). Dodam że stymulacja jest bez monitoringu... wg mojego lekarza nie ma takiej potrzeby, tylko kontrolne USG co 2 miesiące.

Witaminy w ciąży

Te pytania powinna Pani zadać bezpośrednio swojemu ginekologowi prowadzącemu, który zna Pani stan kliniczny, wszystkie wyniki Pani badań. On musi zadecydować o dalszym sposobie postępowania.