Stymulowanie owulacji a pomoc w ustaleniu daty poczęcia

Dzień dobry. Mam regularne cykle 28-dniowe, standardowo owuluję w 12 dc(monitoring usg), w cyklu styczniowym byłam stymulowana Gonal F 75 ( 3 dawki - 7, 9, 11dc) w związku z czym owulacja nastąpiła wcześniej - 10dc byłam ponoć świeżo po owulacji ( usg i ślad płynu za macicą) - zakładam, że doszło do owulacji 9/10 dc. Stosunek miał miejsce 1 dzień po miesiączce tj 6dc (dobę przed 1 zastrzykiem) i nastepnie 10dc -w dzien owulacji lub dzien po niej. Z którego stosunku mogło dojść do poczęcia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie do poczęcia mogło dojść zarówno na skutek pierwszego jak i drugiego stosunku. Nie ma takiej możliwości, by w takim przypadku określić aż tak dokładną datę.