Sucha cera a alergia na produkty mleczne

Witam .Mam problem z cera na twarzy od jakiegoś roku nabyłam uczulenia na produkty mleczne i czekoladę i cytrusy.(przedtem tego nie miałam cerę miała nieskazitelna)Przestałam je stosować w mojej diecie.Lecz wypryski nie znikły.Mam suchą cerę stosuje krem Oillan balance. Kremy,podkłady do twarzy mnie uczulają.wypryski mam tylko w okolicach ust nigdzie indziej(są to małe czerwone kropki,czasem na twarzy pojawia się taka kaszka ale znika po 3 dniach)Czy muszę stosować tylko hiper alergiczne kremy?

Piotr Pilarski

Najlepiej stosować hipoalergiczne. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.