Sucha i łuszcząca się skóra na twarzy

Na mojej twarzy występują placki suchej, łuszczącej się skóry- między brwiami, w okolicach ust oraz przy nosie. Żadne kremy nie pomagają, jedynie doraźnie stosuje Hydrocortizon, gdy łuszczenie staje się zbyt intensywne. Jakie środki stosować by rozwiązać ten problem na zawsze?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc pomóc w Pani dolegliwościach należałoby obejrzeć Pani zmiany, co umożliwi określenie prawidłowego rozpoznania a tym samym prawidłowego leczenie. Proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.