Sucha i popękana skóra na penisie

Pęka skóra na penisie, robią się odbarwienia białe, ból duży przy ściąganiu skóry, jest suchy, prezerwatywy używam bardzo rzadko, partnerka nie ma żadnych dolegliwości. Jak to wygoić?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to wynik infekcji grzybiczej. Warto skorzystać z porady dermatologa. Można także zastosować miejscowo maść p/grzybiczą.