Sucha plama w pachwinie a podejrzenie grzybicy

Witam Przez 6 dni mam już czerwoną,suchą plamę w pachwinie. Udałam się z nią do lekarza rodzinnego który stwierdził grzybicę pachwin. Dostałam ją w momencie początku przeziębienia. Dostałam terbisil i mycosolon do smarowania. Mimo rozpoczęcia przyjmowania terbisilu zauważyłam nad drugą pachwiną małą plamkę, zalążek grzybicy. Ile trwa leczenie grzybicy pachwin? Czy mimo przyjmowania leku może się roznosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie zależy od reakcji organizmu na zastosowane leczenie. Jeżeli w przeciągu kilku dni nie będzie widzieć Pani poprawy proszę ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.