Sucha plamka na ramieniu

Niedawno na ramieniu wyskoczyła mi taka sucha plamka, nie swędzi ani nic tylko jest sucha i widać że jest. Gdy byłam dzieckiem miałam takie plamki na tle alergicznym (pokarmowym). Praktycznie jem te same rzeczy, nic nowego nie wprowadzałam do żywienia. Czym to smarować? Aktualnie stosuje maść nagietkową.

Plamki suche mogą być związane z suchością skóry i . Proszę pić dużo wody unikać słodyczy i pikantnych rzeczy . Proszę zastosować krem z vitaminą A 3 x dziennie
Pozdrawiam
Iwona
Stajkowska