Sucha skóra i wysypka na twarzy 1,5-miesięcznego dziecka a skaza białkowa lub egzema

Witam! Moja córka ma 1,5 m-ca i od 1 tyg. życia była na mleku NAN1. Zauważyłam że ma suche uszy i za nimi, aż pojawiły się ranki na górze ucha i dole,również policzki są troche suche i jest mała wysypka tylko na twarzy...Zmieniłam mleko na Bebiko1 ale nie widzę zmian. Lekarz przepisał na ranki na uszach Fucidin-Hydrocortison. Boję się że to skaza białkowa, ale tu w Islandii lekarze tłumaczą że to egzema. Proszę o pomoc

opisane objawy mogą wskazywać na skazę białkową, aby to potwierdzić konieczne byłoby wyeliminowanie białka mleka krowiego. Pozdrawiam