Sucha skóra na czole i leczenie łupieżu

Witam. Od pewnego czasu mam problem z bardzo sucha skórą czoła, a w zasadzie na granicy czoła a włosów. Występuje to zaraz po kąpieli, a rano znika i jest wszystko w porządku. Kilka lat temu leczyłam wyleczyłam łupież. Czy to zwiastuje powrót czy coś innego? Pozdrawiam!

Pani opis może sugerować "Łojotokowe zapalenie skóry". Proszę spróbować zastosować szampon przeciwłupieżowy (np. Nizoral) przynajmniej co 2-gi dzień i w czasie mycia pozostawić ten szampon na skórze czoła przez 5 minut. Jeśli po kilku myciach zmiany nie ustąpią proszę udać się do dermatologa, który obejrzy Pani skórę i zastosuje odpowiednie leczenie.