Sucha skóra na piersi

Witam, moj problem polega na tym iz na lewej piersi pojawil się kawałek bardzo suchej i twardej skóry(porównywalny w dotyku do kartki papieru) dodam jeszcze ze zaraz po urodzeniu dziecka dostalam bardzo silnej egzemy na calym ciele. Leczylam to sterydami. Bardzo martwi mnie ten kawałek skóry. Proszę o porade, cóż to moze byc. Z góry dziękuje Paula

Witam. Opisana zmiana może być np. niegroźnym włókniakiem. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje odpowiednią diagnostyką.