Sucha skóra po kontakcie seksualnym

Witam, mam problem. Miesiąc temu pod wpływem alkoholu przespałem się z kobietą za pieniądze - seks z gumką, tylko seks oralny bez... czego oczywiście bardzo żałuję... Minęło około miesiąca, mam jakieś dziwne objawy. Przede wszystkim zaczęło się od suchych ust i teraz zauważyłem, że całą twarz mam taką - jakoś strasznie sucha skóra jest. Czy mogłem coś złapać? Prosze o odpowiedź. Bardzo proszę. Najlepiej o kontakt na mojego @ w zwiążku, że przebywam za granicą. Dziękuję i pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Kontakty seksualne bez zabezpieczenia, niestety, mogą prowadzić do przeniesienia choroby z partnera. Nie napisał Pan, czy występują jakiekolwiek inne dolegliwości - gorączka, wysypka, świąd, wyciek z cewki moczowej. Jeżeli występują jakiekolwiek inne objawy niż sucha skóra, radzę zasięgnąć opini dermatologa. I prosze pamiętać, że poprzez kontakty bez zabezpieczenia można zarazić się nie tylko chorobami wenerycznymi, ale także HIV czy wirusami zapaleń wątroby. Lepiej zawsze używać prezerwatywy, szczególnie podczas kontaktów z grupą wysokiego ryzyka.

Pozdrawiam.