Suche i czerwone plamy na skórze

witam pojawiły się na moim ciele suche czerwone plamy wyglonda to jakby bylo by oparzone prosze podać mi nazwe maśći która mogla by mi pomuc wizyte u lekarza mam dopiero 27 pożdziernika dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez bezpośredniej oceny zmian zalecić jakiekolwiek preparaty lecznicze. Proszę udać się do lekarza, który wdroży właściwe leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl