Suche i łamliwe włosy u 15-latki

Witam. Moja 15 letnia córka ma straszny problem z włosami, są suche i łamliwe. Córka będąc w drugiej klasie gimnazjum suszyła i prostowała włosy co dwa dni przez okrągły rok. Włosy bardzo się osłabiły, zaczęły wypadać i pękać. Były bardzo porozdwajane ale jakiś czas temu córka odstawiła prostowanie i suszenie by je uratować. Obcięłyśmy je 10cm ale włosy nadal rozdwajają się i bardzo wypadają a włosów jest już bardzo mało. Nie wiem co robić. Boje się że córka zostanie bez włosów!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do learza pediatry, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.