Suche plamki na skórze pod oczami

mam plamki pod oczami które sa suche aczkolwiek widoczne sa żółte malutkie krostki takie zaczerwienienia kilka dni temu pojawiły sie również obok ucha czy najlepszym rozwiazaniem na dobre zdiagnozowanie tego problemu będzie wykonanie wyników ewentualnie badanie próbek zmienionej skóry?

Małgorzata Panek

Proszę pokazać zmiany lekarzowi rodzinnemu lub dermatologowi. Bez osobistego obejrzenia nie jest możliwe zdiagnozowanie.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.