Suche plamy na skórze ramienia

witam. od jakiegoś czasu na lewym ramieniu mam suche plamy, które czerwienieją zaraz po kąpieli. miejsca te nie bolą ani nie swędzą. jednak nie jest to normalne. co to może być i jak to wyleczyć?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie mogę stwierdzić jednoznacnzie co jest przyczyną dolegliwości. Bardzo możłiwe, że jest to atopia skóry, która pod wpływem środków fizycznych (temperatura i wilgotność) lub chemicznych (środki czystosci) ujawnia się bardziej. Sugeruję kontakt z dermatologiem.