Suchość oczu i ból głowy

Witam.trzy tyg temu zgłosiłam się do okulisty z uczuciem suchości w oczach i bólów głowy.okulista zalecił odpocząć od soczewek dwa trzy tygodnie. Noszę okulary, a gdy np wieczorem założę soczewki po jakimś czasie znów odczuwam suchość i ból głowy w czole. Tzn, że oczy domagają się dłuższego odstawienia soczewek?mają one moce -5.75a okulary -6.75 gdyż podobno powinny mocniejsze.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest przez te 2 - 3 tygodnie w ogóle nie zakładać soczewek i zobaczyć jak będzie. Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza okulisty.